O nás - Midial, účetnictví, daňové poradenství, celní služby

logo Komory daňových poradců ČRProč se obracet na dańového poradce? Daňový poradce je nejen pojištěn z odpovědnosti za škodu způsobenou svým klientům, ale především je vázán státem uznanou mlčenlivostí , které jej může zprostit klient, či může být mlčenlivosti zproštěn pouze za státem stanovených podmínek s tím, že je povinen zachovat mlčenlivost v případě, pokud je to v zájmu klienta.

Ing. Olga Chittussiová

daňový poradce, číslo osvědčení  5588, člen Komory daňových poradců ČR

Absolventka Vysoké školy ekonomické v Praze. Celý život se věnovala účetnictví a ekonomii. Zpočátku spolupracovala na filmových projektech jako hlavní ekonom a účetní, kdy řešila rozpočty a ostatní ekonomické souvislosti projektů, včetně konečného vyúčtování pro producenty a koproducenty.
Dále pokračovala řadu let jako vedoucí účetní v obchodní firmě – prodej výpočetní techniky a mobilních telefonů. K tomu zpracovávala běžné agendy menších firem a samostatných fyzických osob.
V současné době se věnuje externí účetní spolupráci s klienty, kde řeší problematiku fyzických a právnických osob, silniční daně, daně z nabytí a daně z nemovitostí.

Kontakt:

chittussiova@midial.cz, tel.: 724 192 648

Dotaz / poptávka služeb

Jméno
Telefon
Email
Dotaz
Zavřít