Daně - Midial, daňová poradkyně Praha

logo Komory daňových poradců ČRProč se obracet na dańového poradce? Daňový poradce je nejen pojištěn z odpovědnosti za škodu způsobenou svým klientům, ale především je vázán státem uznanou mlčenlivostí , které jej může zprostit klient, či může být mlčenlivosti zproštěn pouze za státem stanovených podmínek s tím, že je povinen zachovat mlčenlivost v případě, pokud je to v zájmu klienta.

Ing. Olga Chittussiová

daňový poradce, číslo osvědčení  5588, člen Komory daňových poradců ČR

Absolventka Vysoké školy ekonomické v Praze. Celý život se věnovala účetnictví a ekonomii. Zpočátku spolupracovala na filmových projektech jako hlavní ekonom a účetní, kdy řešila rozpočty a ostatní ekonomické souvislosti projektů, včetně konečného vyúčtování pro producenty a koproducenty.
Dále pokračovala řadu let jako vedoucí účetní v obchodní firmě – prodej výpočetní techniky a mobilních telefonů. K tomu zpracovávala běžné agendy menších firem a samostatných fyzických osob.
V současné době se věnuje externí účetní spolupráci s klienty, kde řeší problematiku fyzických a právnických osob, silniční daně, daně z nabytí a daně z nemovitostí.

Kontakt:

chittussiova@midial.cz, tel.: 724 192 648

Daňový poradce - osvědčení
VŠ Práva - diplom
Účetnictví - osvědčení
Účetní specialista - osvědčení
Daňový poradce - Neziskovky

Bc. Věra Volšičková

daňový poradce, číslo osvědčení 5304, člen Komory daňových poradců ČR

Absolvent Metropolitní univezity v Praze. Významnou část profesního života se zabývá účetním poradenstvím, zpracováním účetnictví.. V minulosti mimo jiné pracovala jako hlavní účetní v akciové společnosti, ale i jako externí účetní pro rodinné firmy. V současnosti školí jako  lektor na  akreditovaných kurzech MŠ. Specializuje se jak na oblast  přímých daní, kdy  zpracovává daňová  přiznání -  daně z příjmu právnických a  fyzických osob, tak  i na oblast nepřímých daní, kdy je předmětem zejména  silniční daň a daň z přidané hodnoty u podnikatelských subjektů. Vypracovává stanoviska ke konkrétním případům a samozřejmě i  zastupuje při daňové kontrole.

Kontakt:

volsickova@midial.cz, tel.: 606 231 499

Dotaz / poptávka služeb

Jméno
Telefon
Email
Dotaz
Zavřít